25. november 2014Haridusjuhtide Aastakonverents

Järjekorras kaheksas Haridusjuhtide Aastakonverents toimub 5.- 6. veebruaril 2015 haridusrahvale koduses Strand SPA ja Konverentsihotellis, Pärnus. Programmi avaldame järgmisel kuul, kuid registreerumine on avatud juba praegu.

Konverentsiprogrammi koostamist alustasime osalejate antud tagasisidest. Paljude heade mõtete kõrval köitsid tähelepanu korduvad soovitused: “teiste eluvaldkondade vaatenurgad haridusele“, “argiste teemade ülesed ideed”, “kastist väljas mõtlemine”…

Tõepoolest, suur osa Eesti ja eestimaalaste saavutustest tugineb teistmoodi mõtlemisele ja tegemisele. Olgu nendeks siis internetitelefon Skype või Arvo Pärdi teosed. Kehtestatud reeglitest ja normidest teadlikult kõrvalekaldumine on tänapäeval üks moodsamaid edustrateegiaid.

Haridusjuhtide Aastakonverentsil käsitleme seekord, kuidas saab haridusvaldkond julgustada lapsi ja noori proovima uut, säilitades samas piiritunde, et “kastist välja” mõtlemine ei muutuks anarhiaks ja kaoseks. Vaatame ka võimalusi haridusjuhi enda tööd värskes võtmes korraldada ning õppijates ja kolleegides “teravaid pliiatseid” ära tunda.

Loomulikult ei puudu ka Haridusjuhtide Pidu, mis põikab seekord eemale viimastel aastatel väljakujunenud normidest. Palun tutvuge osalemistingimustega (mis on jätkuvalt täiesti reeglipärased ega ole muutunud) ning registreerige osalejaks esimesel võimalusel siin: http://confent.com/events/haridusjuhtide-aastakonverents/reg

Hoiame teid konverentsi arengutega kursis ja saadame aeg ajalt uudiseid programmi, esinejate ning peo kohta.

Ootame teid aastakonverentsile,

Toomas Kruusimägi
Eesti Koolijuhtide Ühendus

Endrik Randoja
Confent OÜ


EKJÜ missioon on olla koolijuhte ühendav organisatsioon, kes esindab koolijuhtide õigusi ja huve, tunneb vastutust Eesti rahva hariduse ja kultuuri säilimise eest ning on aktiivne partner koostöös teiste haridusühenduste ja koolipidajatega.

Et meiega ühendust võtta, kirjuta aadressil ekjy@ekjy.ee või helista numbril +372 5644949. Loe lähemalt ka ühenduse ajaloo kohta.

EKJÜ kuulub rahvusvahelisse organisatsiooni ESHA – European School Heads Association