05. detsember 2016Kutse 10. Haridusjuhtide Aastakonverentsile

Hea EKJÜ liige

Eesti hakkab 2017. aastal tähistama vabariigi 100. aastapäeva. Paljud valdkonnad vaatavad senisele tööle tagasi ja mõtlevad, kuidas tegutseda ühe, kahe või kolme aasta pärast. Haridusvaldkond aga peab mõtlema sellele, milliseid inimesi vajab Eesti omariikluse 110. aastapäeval.

Kutsume teid 10. Haridusjuhtide Aastakonverentsile, mis toimub 2.-3. veebruaril Strand SPA & Konverentsihotellis.

Tänavune konverents on visioonikonverents. Nagu ikka, tõuseme me kõrgemale päevaprobleemidest ja otsime inspiratsiooni, et valmistada vabariigi 110. sünnipäevaks ette kõige paremad eestimaalased. Konverentsil:

  • õpime uuenduslikelt koolidelt meilt ja mujalt;
  • kuulame hariduselu uute juhtide plaane tulevikuks;
  • saame teada noorte ootuseid koolielule;
  • lihvime uuendusmeelse haridusasutuse juhi oskuseid;
  • peame maha väärika juubelipeo tulevikuartistide juhtimisel.
EKJÜ on Haridusjuhtide Aastakonverentsi traditsiooni elus hoidnud 10 aastat. Kuna huvi konverentsi vastu on kasvanud, kuid meie võimalused külalisi võõrustada on püsinud samana, siis austagem EKJÜ liikmete palvet, et juubelikonverentsil saaksid esimese nädala jooksul eelisjärjekorras registreerida EKJÜ liikmed.

Perioodil 2.-9. detsember on registreerimine avatud EKJÜ liikmetele ning sealt edasi kõigile huvilistele. Palun registreerige end osalejaks esimesel võimalusel siin: http://haridus.confent.com/#registreerimine.

Nagu ikka, saadame ettevalmistusperioodil teile jooksvat infot juubelikonverentsi programmi arengute kohta.

Kohtumiseni juubelikonverentsil!

Toomas Kruusimägi
Eesti Koolijuhtide Ühendus


EKJÜ missioon on olla koolijuhte ühendav organisatsioon, kes esindab koolijuhtide õigusi ja huve, tunneb vastutust Eesti rahva hariduse ja kultuuri säilimise eest ning on aktiivne partner koostöös teiste haridusühenduste ja koolipidajatega.

Et meiega ühendust võtta, kirjuta aadressil ekjy@ekjy.ee või helista numbril +372 5644949. Loe lähemalt ka ühenduse ajaloo kohta.

EKJÜ kuulub rahvusvahelisse organisatsiooni ESHA – European School Heads Association