15. november 2015Üleskutse Eesti koolidele

Tallinna koolijuhid kutsuvad kõiki Eesti koole esmaspäeval 16. novembril kell 9.45 seiskama korraks päevatoimetused ja kogunema kooliperedega ühiselt õue oma koolimajade ette Eesti kooliõpilaste ja õpetajate ühisele mälestusmiitingule.

Et mälestada neid, keda enam ei ole, kes hukkusid kõige võikamal moel 13. novembri Pariisi terrorirünnakutes. Seisame vastu maailma kurjusele ja vihkamisele õlg-õla kõrval, tehes koostööd kõikidega, kes armastavad elu, rahu ja sõprust. Alustades perekonnast ja koolikogukonnast kuni kõige laiemapõhjalise rahvusvahelise koostööni.

Vabadus, iseseisvus ja muretu argipäev ei ole iseenesestmõistetavus.

Pariis, oleme oma kooliperedega mõtteis teiega ning langetame pea. Maailm peab muutuma paremaks ja me teeme selleks kõik.

Hendrik Agur
Gustav Adolfi Gümnaasiumi direktor
5077757
hendrik.agur@gag.ee

Meelis Kond
Tallinna 21. Kooli direktor

Ene Saar
Tallinna Reaalkooli direktor

Toomas Kruusimägi
Tallinna Inglise Kolledži direktor

Imbi Viisma
Tallinna Kadrioru Saksa Gümnaasiumi direktor

Robert Ossipov
Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasiumi direktor
 
Tallinna Koolmeistrite Nõukoda

EKJÜ missioon on olla koolijuhte ühendav organisatsioon, kes esindab koolijuhtide õigusi ja huve, tunneb vastutust Eesti rahva hariduse ja kultuuri säilimise eest ning on aktiivne partner koostöös teiste haridusühenduste ja koolipidajatega.

Et meiega ühendust võtta, kirjuta aadressil ekjy@ekjy.ee või helista numbril +372 5644949. Loe lähemalt ka ühenduse ajaloo kohta.

EKJÜ kuulub rahvusvahelisse organisatsiooni ESHA – European School Heads Association